תביעת ביטוח מא' ועד ת'
05/28/17

תביעת ביטוח מא' ועד ת'

אתם רוצים להגיש תביעה לחברת ביטוח אבל אין לכם מושג מה יוכל לספק לכם את הפיצוי הראוי? האם שווה לקחת את הסיכון ולהגיש תביעת ביטוח לבד? אם החלטתם לעשות את זה לבד, אולי כדאי לעשות את זה נכון- הנה כמה דברים שיעזרו לכם להבין איך מגישים תביעת ביטוח בכוחות עצמכם וגם להשיג פיצוי.

להגיש את התביעה נכון

זה הדבר הראשון שיש לדבר עליו, אם מגישים מסמכים או מחליטים להגיש תביעה לבד, לפחות לעשות זאת נכון. תביעת ביטוח תדרוש מכם להגיש את הכול מסודר, מאורגן, חשוב שלא יחסר שום מסמך. למה זה חשוב? כי האדם שיושב בחברת הביטוח רוצה לקבל את הטפסים מסודרים וששום דבר לא יחסר, אם משהו יחסר, אחרי הכול התביעה לא תוכל להתנהל נכון. מכאן שחשוב שלא להגיש מסמכים או תביעת ביטוח בצורה לא מדויקת ונכונה- הסיבה לכך היא לא להקטין את הסיכויים וכן להשיג פיצוי הגון נוכח הגשת המסמכים על הצד הטוב ביותר.

יש לתעד את המסמכים שהגשתם

אז הגשתם את המסמכים? שיהיה בשעה טובה, אם אתם מחכים לתשובה נוכח תביעת הביטוח, אל תשכחו לשמור לעצמכם העתק מהמסמכים. למה זה כזה חשוב? כי כל דבר שתעשו, רצוי שיהיה מתועד. כמו כן, חשוב מאוד לבקש אישור הגשה כי אכן חברת הביטוח קיבלה את התביעה ואתם מבחינתכם לא איחרתם בהגשתה.

נהלו משא ומתן עם חברת הביטוח

שלב נוסף הוא לא לקפוץ על הפיצוי שחברת הביטוח תעניק לכם למה? כי ייתכן והפיצוי יהיה נמוך מדי. מאמינים כי מגיע לכם סכום מסוים מעבר למה שחברת הביטוח נתנה? אל תוותרו. אל תיכנעו, כאן יהיה עליכם לנהל משא ומתן עם חברת הביטוח. תתפלאו, אם תתעקשו אתם יכולים להשיג פיצוי ראוי בדיוק כפי שתכננתם בפועל. על מנת לסבר את אוזניכם, הפיצוי אותו תקבלו יכול בהחלט להיות גדול יותר. לא תצטרכו להתווכח יותר מדי עם חברת הביטוח, אתם בהחלט יכולים לקבל פיצוי הגולן אם רק תתעקשו בצורה הראויה. אם יש לכם טענות מבוססות, תוכלו בפועל להתעקש ואף להוציא את הפיצוי הראוי.

בסיכום דבר, הגישו את המסמכים הנכונים כדי שתוכלו לקבל פיצוי הגון במסגרת תביעת ביטוח שהגשתם. כמו כן, הקפידו ואל תפסחו על שום פרט שעלול להכשיל אתכם בדרך לקבלת הפיצוי.

שתף:
וואטסאפ חייג אלינו צור קשר
Icon for fixed button לייעוץ עם מומחה
דילוג לתוכן