הדרכות בטיחות

הדרכות בטיחות

הדרכות בטיחות – כדי לשוב הביתה בשלום!

בטיחות וגיהות בעבודה הן הבסיס לבטיחות העובד, לתקינות העבודה, לצמצום ולמניעה של תאונות עבודה או נזקים כלכליים ולשיפור התדמית של כל ארגון או מפעל בעיני הלקוחות ובעיני עובדי החברה.

מחקרים שנעשו בתחום מעידים כי הסיבה העיקרית להתרחשות של תאונות עבודה הן חוסר ידע של העובדים באשר לסיכונים הקיימים בעבודתם וחוסר הקפדה על כללי הזהירות ועבודה נכונה.

קורס בטיחות בעבודה הוא אחד הכלים החשובים ביותר בבניית מערך הבטיחות בכל חברה או ארגון. קורס בטיחות והדרכות בטיחות מכשירות את העובדים לשמור על כללי הזהירות ולבצע את העבודה במינימום סיכונים.

מה אומר החוק על הדרכות בטיחות?

בישראל, כמו במדינות רבות בעולם, הכירו בחשיבות של הדרכות בטיחות וחוקקו חוקים ותקנות באשר להדרכת העובדים בנושא. הניסיון מלמד כי הדרכת בטיחות היא אחת מאמצעי המניעה היעילים ביותר למניעת תאונות עבודה ונזקים כלכליים ולשמירה על בריאות העובדים.

וזה לשון החוק: "מחזיק במקום העבודה ימסור לעובד במקום העבודה מידע עדכני בדבר הסיכונים במקום שבו מועסק העובד והוראות עדכניות לשימוש ולהפעלה בטוחה של הציוד וחומרי העבודה במקום".

החוק מחייב כל מעסיק להעביר הדרכות בטיחות לעובדיו! בסעיף שלוש בתקנות של הדרכות עובדים מדגיש המחוקק כי "מחזיק במקום עבודה יקיים הדרכות עבודה בדבר מניעת סיכונים והגנה מפניהם באמצעות בעל מקצוע מתאים ויוודא כי כל עובדיו בקיאים מודעים לסיכונים בעבודה, מבינים היטב את אמצעי הזהירות ופועלים לפיהם. הדרכות בטיחות יינתנו לעובדים לפחות אחת לשנה".

הדרכות בטיחות יינתנו לעובדים במפעל באמצעות מדריך שאושר לתפקיד על ידי מפקח עבודה ראשי במשרד התמ"ת.

הדרכות בטיחות – קורסי הבטיחות שלנו

לחברת מוזי בוטון – בטיחות ואיכות הסביבה, מדריכי בטיחות מאושרים על ידי מפקח העבודה הראשי, בכלל זה הדרכת בטיחות לאנשי אחזקה, מנהלי עבודה, נאמני בטיחות וכלל העובדים.

מוזי בוטון צבר במשך עשרים שנות פעילות ניסיון רב והוא משמש, בין השאר, כמדריך במכון התקנים, במוסד לבטיחות וגיהות, מדריך בטיחות אש, מדריך בטיחות לגובה ועוד.

 

קורס בטיחות המועבר על ידי מוזי בוטון או צוות המדריכים המאושרים על ידי המפקח הראשי, הוא קורס המעניק לעובדים ידע רב בנושא הבטיחות. ההדרכות מעניינות ומרתקות, הן מועברות בליווי תמונות, סרטונים ודוגמות רבות ומגוונות.

הנושאים המועברים בהדרכות הם, בין השאר: בטיחות אשבטיחות בגובה, כללי בטיחות לעבודה עם כימיקלים, הכשרה ותרגול צוות העובדים למצבי חירום, ארגונומיה, בטיחות בקרינה מייננת ולא מייננת, אחריות מנהלים ועוד. למנהלים יינתנו הדרכות מיוחדות בנושא "הבטיחות כעניין עסקי".

צרו קשר עם מוזי בוטון כי בטיחות ואיכות הסביבה זו המקצועיות שלנו

  • "חברת מוזי בוטון – בטיחות ואיכות הסביבה" פועלת ברמת שירות גבוהה ובאיכות ללא פשרות.
  • החברה מבצעת סקרי שביעות רצון כל חצי שנה, מטמיעה את התוצאות ומשפרת בהתמדה את איכות השירות.
  • כל עובדי החברה נבחרים בקפידה. הם בעלי יכולות מקצועיות גבוהות, ישרים, כריזמטיים, זמינים, אכפתיים ודבקים במטרה.

המידע הכלול במאמר זה – כללי ואינו מהווה תחליף לקבלת חוות דעת מקצועית. אף כי נעשה מאמץ למנוע אי דיוקים, ייתכן שנפלו במאמר טעויות. לפיכך השימוש במידע הכלול במאמר הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש ומוזי בוטון בטיחות ואיכות הסביבה בע"מ לא תהא אחראית בצורה כלשהי לתוכנו או לשימוש בו.

וואטסאפ חייג אלינו צור קשר
Icon for fixed button לייעוץ עם מומחה
דילוג לתוכן