הדרכת בטיחות דיגיטלית לעובדי החברה

הדרכת בטיחות דיגיטלית לעובדי החברה

הדרכה בטיחות דיגיטלית לעובדי החברה

נראה שאנו חיים בתקופה היסטורית, קצב התפתחות משבר הקורונה מסחרר ואנו נדרשים לסגל ולהתאים עצמנו במהירות, לצורת חיים אחרת, בבית, מחוץ לבית ובזמן העבודה, כאשר, שיטות העבודה שהכרנו עד כה, ישתנו מהיום ללא הכר.

חברות וארגונים רבים נוקטים צעדים משמעותיים, על מנת לשמר את המערך העסקי שלהן, יחד עם זאת,

משבר הקורונה והצורך לעמוד בהנחיות משרד הבריאות (איסור להתקהל), מקשה על ארגונים רבים ליישם את דרישות חוקי הבטיחות בעבודה, בעיקר ליישום את תקנות מסירת מידע (הדרכת בטיחות לעובדים).

לחברת מוזי בוטון – בטיחות ואיכות הסביבה בע"מ, פתרון יצירתי, חוקי, איכותי וכלכלי, ליישום דרישות כלל הרשויות בנושא הדרכות בטיחות, למאמר בנושא לחץ על הקישור הדרכת בטיחות דיגיטלית לעובדי החברה.

 

יתרונות הדרכת בטיחות דיגיטלית:

  1. ההדרכה עומדת בכלל דרישות משרד הבריאות, בהקשר של משבר הקורונה, בעיקר בנושא "הפרדה", "ואיסור התקהלות".
  2. ההדרכה עומדת בדרישות תקנות ארגון הפיקוח על העבודה (מסירת מידע והדרכת עובדים), תשנ"ט-1999, וכן בדרישות מנהל הבטיחות, בהקשר של הדרכת בטיחות דיגיטליות לעובדים.
  3. חיסכון עצום בשעות עבודה – העובד מבצע את ההדרכה דרך הנייד האישי שלו, בזמנו החופשי, כאשר ההדרכה לוקחת כחצי שעה (הערה – חשוב להדגיש שהדרכה פרונטלית בסיסית ואיכותית לוקחת לפחות כשעתיים).
  4. חיסכון עצום למעסיק בזמן עבודה ביחס לביצוע הדרכות פרונטליות (שעות עבודה שהמעסיק משלם, בעלות מעסיק, עבור זמן הדרכה פרונטלית, וכן אותן מספר שעות שהעובדים לא מייצרים).

הכותב: מוזי בוטון מומחה לבטיחות וגיהות בעבודה, מעל 25 שנות ניסיון בהובלת תהליכים מורכבים בארגונים קטנים וגדולים.

המידע הכלול במאמר זה – כללי ואינו מהווה תחליף לקבלת חוות דעת מקצועית. אף כי נעשה מאמץ למנוע אי דיוקים, ייתכן שנפלו במאמר טעויות. לפיכך השימוש במידע הכלול במאמר הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש ומוזי בוטון בטיחות ואיכות הסביבה בע"מ לא תהא אחראית בצורה כלשהי לתוכנו או לשימוש בו.

וואטסאפ חייג אלינו צור קשר
Icon for fixed button לייעוץ עם מומחה
דילוג לתוכן