בטיחות וגיהות

בטיחות וגיהות

בטיחות וגיהות – תאונות עבודה, מחלות מקצוע? – לא עוד!

בטיחות וגיהות זוהי תורה העוסקת בשימור שלומם ובריאותם של העובדים, במניעת תאונות עבודה, מחלות מקצוע ובמניעה או צמצום של נזקים כלכליים. בעידן הטכנולוגי המאופיין בהתפתחות תעשייתית מואצת ועתירת סיכונים, שילוב האסטרטגיה של בטיחות וגיהות בתעסוקה, חייב להיות חלק בלתי נפרד של כל ארגון, מקצועי או עסקי.

כמו בכל העולם גם בישראל הנושא של בטיחות וגיהות נמצא במגמת התפתחות מואצת והאחריות על שמירת בריאות העובדים מוטלת על המעסיק. חוק ארגון ופיקוח על העבודה התשי"ד – 1954 קובע כי בכל מקום (מפעל), שבו מועסקים לפחות חמישים עובדים ויש בו סיכון בריאותי חובה למנות ממונה בטיחות חיצוני.

תהליך מניעת סיכונים בעבודה

מניעת סיכונים בעבודה זה תהליך מורכב הכולל, בין השאר, מחקר וחקיקה, תהליכי ניהול סיכונים, הרחבת הידע של העובדים על ידי ביצוע הדרכות בטיחות, ייצור ושיווק של אמצעי בטיחות, בדיקה תקופתית של ציוד העבודה ושל סביבת העבודה במטרה למזער את הסיכונים, ליווי וייעוץ קבוע בתחום.

חברת "מוזי בוטון – בטיחות ואיכות הסביבה בע"מ" מספקת שירותי בטיחות וגיהות במקצועיות, במיומנות ובאיכות ללא פשרות. החברה חרטה על דגלה את המטרה למזער עד כמה שאפשר את הסיכונים הכרוכים בכל ארגון תעשייתי או עסקי בו היא נותנת שירות.

מוזי בטון, המנכ"ל והבעלים של החברה, הוא מומחה עולמי בתחום הבטיחות. עשרים שנות ניסיון וארבעה תארים אקדמיים ביניהם גם תואר שני בניהול והנדסת בטיחות, הציבו אותו בראש רשימת המומחים המובילים בישראל. גם מערכת המשפט בישראל הכירה במר בוטון כמומחה מוביל בתחום ומעניקה משקל רב לחוות דעתו המקצועית.

בטיחות וגיהות – ארבעה מושגים שחובה להכיר:

1. בטיחות – צמצום הפוטנציאל לתאונת עבודה, על ידי ניהול סיכונים וצמצומם למינימום אפשרי (סיכון קביל).

2. גיהות תעסוקתית – צמצום הפוטנציאל למחלת מקצוע, על ידי זיהוי גורמי סיכון מחוללי מחלות והכרתם, בקרה ומניעת גורמי סיכון בסביבת העבודה ואיתור גורמי סיכון העלולים להשפיע לרעה על בריאות העובד.

3. תאונת עבודה – אירוע הקורה באופן מהיר ובלתי צפוי, כתוצאה ממצב מסוכן או מפעולה מסוכנת שביצע העובד ועלול להביא לנזק לבריאות העובד או נזק לרכוש.

4. מחלת מקצוע – חולי המתפתח באיטיות בגוף העובד כתוצאה מחשיפה ממושכת לגורמים מזיקים המשפיעים לרעה על גוף האדם כמו חשיפה לכימיקלים, קרינה, רעש ועוד.

צרו קשר עם מוזי בוטון – כי עם תוצאות לא מתווכחים!

למעלה ממאה חברות העובדות עם מוזי בוטון ישמחו להעיד על השירות ברמה הגבוהה ביותר, על מקצועיות העובדים הנבחרים בקפידה ועל מגוון הפתרונות המעשיים שמספקת החברה לבעיות השונות.

צרו קשר עם מוזי בוטון – כדי להגן על חיי העובדים ועל בריאותם!

המידע הכלול במאמר זה – כללי ואינו מהווה תחליף לקבלת חוות דעת מקצועית. אף כי נעשה מאמץ למנוע אי דיוקים, ייתכן שנפלו במאמר טעויות. לפיכך השימוש במידע הכלול במאמר הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש ומוזי בוטון בטיחות ואיכות הסביבה בע"מ לא תהא אחראית בצורה כלשהי לתוכנו או לשימוש בו.

מידע בנושא ממונה בטיחות
וואטסאפ חייג אלינו צור קשר
Icon for fixed button לייעוץ עם מומחה
דילוג לתוכן