קורס עבודה בגובה
11/21/21

קורס עבודה בגובה

מחפשים לעובדים שלכם קורס עבודה בגובה? רוצים שהם יקבלו את ההדרכה הטובה ביותר?

הדרכה לבטיחות עבודות בגובה היא אחת מהדרכים היעילות ביותר למניעת תאונות עבודה. צוות ההדרכה שלנו בחברת מוזי בוטון בטיחות ואיכות הסביבה בע"מ, מאושר על ידי מפקח העבודה הראשי ונחשב לאחד הצוותים המקצועיים ביותר בישראל בתחום ההדרכה לעבודות בגובה.

לשמור על בטיחות העובדים עם השתלמות מקצועית

השתלמויות תקופתיות לעובדים הן חשובות בכל תחום בו העובדים עוסקים, במיוחד כאשר מדובר בסוגי עבודות הכוללות סיכון בטיחותי מסויים. אם פעילות העובדים שלכם כוללת עבודה בגובה, אתם מחוייבים להפנות את העובדים שלכם להשתלמות בטיחות גובה כל שנתיים לפחות. על מנת שתוכלו לעשות זאת באופן שוטף ולשמור על כשירות הבטיחותית של העובדים שלכם לאורך זמן, אנחנו בחברת מוזי בוטון בטיחות ואיכות הסביבה בע"מ בנינו עבורכם השתלמות בטיחות גובה עם קורסי הדרכה מקצועיים, איכותיים עם שיטות הלימוד המתקדמות ביותר הקיימות היום.

איך רושמים את העובדים לקורסים הבאים?

על מנת שתוכלו להכשיר את העובדים שלכם כבר בשבועות הקרובים, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם נציג הכשרה בטיחות לעובדים בגובה של חברת מוזי בוטון כאן דרך האתר ולשריין את התאריך לקורס הבא. בכדי לבצע את ההרשמה להכשרה בטיחות לעובדים בגובה, אתם יכולים להתקשר למספר הטלפון המופיע בראש האתר או למלא את פרטי העסק שלכם בטופס רישום הפרטים.

מה המחיר לכל עובד הנרשם לקורס של מוזי בוטון?

התמחור מתבצע עם מנהלי ההדרכה שלנו והוא תלוי במספר העובדים, מיקום ההדרכה וסוג העבודה בגובה של העובדים שלכם. בכדי שהעובדים שלכם יוכלו לקבל הסמכה בטיחות לעבודה בגובה, הם צריכים לעבור הכשרה מקצועית כל שנתיים לפחות עם קורסי רענון. הסמכה בטיחות לעבודה בגובה היא זמנית ולכן אתם כבעלי חברה או עסק צריכים להקצות תקציב קבוע להדרכות הללו. אנחנו בחברת מוזי בוטון בטיחות ואיכות הסביבה בע"מ נספק לכם את המחיר המשתלם ביותר להכשרת כל העובדים שלכם. קורס עבודה לגובה צריך להיות מקצועי, איכותי ובמחיר הוגן וזה מה שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו. קורס עבודה לגובה של חברת מוזי בוטון יביא את העובדים שלכם לשיא המודעות לבטיחות בעבודה בגובה.

קורס עבודה בגובה של חברת מוזי בוטון

רוצים לרשום את העובדים שלכם לקורס עבודה בגובה? זה הזמן ליצור קשר עם נציג שלנו ואנחנו נשריין עבורכם את התאריך הבא של הקורס.

שתף:
וואטסאפ חייג אלינו צור קשר
Icon for fixed button לייעוץ עם מומחה