שירותי ממונה בטיחות במפעלים
11/21/21

שירותי ממונה בטיחות במפעלים

זקוקים לממונה לבטיחות במפעל שלכם? אתם בדיוק במקום הנכון!

שירותי ממונה בטיחות במפעלים נדרשים בתחומים רבים כגון תחום החקלאות, החשמל, חומרים מסוכנים ואתרי בנייה. אנחנו בחברת מוזי בוטון בטיחות ואיכות הסביבה בע"מ יכולים לספק לכם את הממונה על הבטיחות במפעל שלכם על מנת לייעל את הבטיחות ושמירה על הבריאות של העובדים במפעל. חברת מוזי בוטון נחשבת למובילה כיום בתחום הייעוץ לבטיחות והיא כוללת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום הבטיחות למפעלי תעשייה.

איך מתבצעים שירותי הממונה על הבטיחות?

מכיוון שממונה על בטיחות המפעל הוא תפקיד המחוייב על פי חוק בחלק גדול מהמפעלים בישראל, המפעלים הנדרשים להחזיק בממונה על בטיחות המפעל יכולים למנות ממונה מטעם חברה לבטיחות מפעלים. שירותי ממונה בטיחות במפעל של חברת מוזי בוטון למעשה מספקת לכם את כל הצרכים הנוגעים לבטיחות אש, פיתוח והדרכות, עבודות בגובה וכל הנדרש לסוג העבודה במפעל שלכם. צוות החברה מאפשר לכם לקבל שירותי ממונה בטיחות במפעל באופן שוטף על מנת למנוע תאונות בקרב העובדים שלכם.

מה היתרונות בממונה על הבטיחות של מוזי בוטון?

היתרון של חברת מוזי בוטון הוא הניסיון הרב של הצוות שלנו. הצוות שלנו בחברה כולל אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בעלי ניסיון בעבודה כממונה על הבטיחות במפעלים במגוון תחומים. אם אתם נדרשים להחזיק ממונה על הבטיחות במפעלים על פי חוק, אנחנו בחברת מוזי בוטון הכתובת שלכם. הצוות שלנו יהווה את הבסיס לבטיחות כל העובדים שלכם לאורך כל שעות העבודה בצורת הדרכות, שילוט, ליווי מקצועי והכשרות. בטיחות העובדים שלכם ביום יום היא חלק חשוב בניהול המפעל כאשר הממונה על הבטיחות הופך להיות חלק עיקרי בתפעול הבטיחותי באופן שוטף. הידע של הצוות שלנו יאפשר לכם להכיר את כל תקנות הבטיחות הנוגעות לחומרים מסוכנים, מערכות חשמל, מבנים בבנייה ויספק לעובדים הותיקים והחדשים שלכם את כל המידע הנדרש על מנת לשמור הבטיחות והבריאות שלהם לאורך כל שעות העבודה.

שירותי ממונה בטיחות במפעלים של חברת מוזי בוטון

שירותי ממונה בטיחות במפעלים של חברת מוזי בוטון יביאו את המפעל שלכם לרמת בטיחות מקסימלית עם הדרכות, הכשרות ומבדקים שוטפים. צרו איתנו קשר עכשיו לקביעת פגישה עם יועץ בטיחות מומחה של חברת מוזי בוטון בשעה וביום המתאימים לכם ביותר. ברגע שבחרתם בצוות המקצועי של חברת מוזי בוטון בטיחות ואיכות הסביבה בע"מ, תדעו שאתם בידיים טובות.

שתף:
וואטסאפ חייג אלינו צור קשר
Icon for fixed button לייעוץ עם מומחה
דילוג לתוכן