קורס בטיחות אונליין
11/21/21

קורס בטיחות אונליין

מטרתו של קורס בטיחות אונליין, היא להקנות מיומנויות, כלים וידע ולהעמיק את ההבנה של כלל המושגים של עולם הבטיחות. עניין הבטיחות במקומות עבודה שונים הופך להיות יותר ויותר מוקפד. המעסיקים מבינים שכדאי שיהיה להם איש בטיחות בחברה ולכן שולחים עובדים לקבל הכשרה של קורס בטיחות אונליין. הקפדה על חוקי, כללי ותקנות בטיחות יסייעו לכל ארגון לשמור על עובדיו וגם לשמור על החוק.

איך מכשירים נאמני בטיחות?

אחת הדרכים הכי קלות ויעילות להכשרת נאמני בטיחות היא קורס בטיחות אונליין של חברת מוזי בוטון בטיחות ואיכות. אנו מציעים לכם קורס הכשרת נאמני בטיחות ברמה גבוהה, אשר יעבה את מערך הבטיחות וימנע תאונות עבודה במפעל או בעסק. מרבית העובדים כלל לא מודעים למפגעי הבטיחות ולסיכונים שיש סביבם במקום העבודה, לכם כל כך חשוב להכיר לעומק את כל נושאי הבטיחות העלולים לחמוק מעיני עובדים.

מה הסיבה להעסיק נאמן בטיחות?

דרישות החוק מאוד ברורות בכל הקשור לבטיחות. אך מעסיקים רבים מכשירים נאמני בטיחות לא רק בגלל שהחוק מחייב, אלא בגלל שרווחתם, בריאותם ושלמותם של העובדים חשובים להם. כל תאונת עבודה, גם הקלה ביותר היא מיותרת וניתן למנוע אותה. כל מה שדרוש לשם כך, הוא איש בטיחות שקיבל הכשרה מתאימה ואפשר לסמוך עליו.

ועדות בטיחות

על פי תקנות ארגון הפיקוח על העבודה, כל מפעל שמועסקים בו 25 עובדים ומעלה, מחוייב לקיים ועדת בטיחות במפעל. מי שמייצג את העובדים הועדה הזו הם נאמני בטיחות אשר סיימו בהצלחה קורס בטיחות אונליין. ועדת בטיחות היא הזדמנות נהדרת לרענן נהלים, לוודא עמידה בדרישות החוק ולמנוע כל מקרה של תאונת עבודה בעתיד. אם חלילה קרתה תאונת עבודה, על הועדה לבדוק את נסיבות התאונה ולתת את המלצותיה.

מה לומדים בקורס בטיחות אונליין?

בקורס בטיחות מקבלים הכשרה, בין היתר, בנושאי פקודות בטיחות, גורמי תאונה, הגורם האנושי, גהות תעסוקתית, סיכוני אש וחשמל, סיכונים כימיים, סיכוני כלים מטלטלים, סיכוני עבודה בגובה, ציוד מגן, עקרונות הגנה שונים, ארגונומיה ונושאים רבים נוספים. ישנו תקנון של ארגון הפיקוח על העבודה, בו מצויים כל הנושאים הנלמדים בקורסים. הקורסים של מוזי בוטון – בטיחות ואיכות הסביבה בע"מ מועברים ברמה גבוהה ובמקצועיות ללא פשרות. אנחנו מתמחים בכל נושאי הבטיחות ואיכות הסביבה.

שתף:
וואטסאפ חייג אלינו צור קשר
Icon for fixed button לייעוץ עם מומחה
דילוג לתוכן