הקוד הערכי של חברת מוזי בוטון – בטיחות ואיכות הסביבה

תקציר הקוד הערכי

חברת מוזי בוטון – בטיחות ואיכות הסביבה, המספקת שירותי בטיחות, גיהות ואיכות הסביבה שמה לה למטרה לסייע ולשמור על בטיחותם ועל בריאותם של העובדים בכל מקום בו היא נותנת שירות. החברה פועלת מתוך תחושת חובה ושליחות ועושה הכול ברמה מקצועית ובאיכות שירות ללא פשרות כדי לעמוד ביעדים ובמטרות שהציבה לעצמה.

החברה מוצאת לנכון לפרסם את הערכים העיקריים שבהם היא דוגלת, והנגזרים מתוך הקוד הערכי של החברה:

  • מקצועיות – כל פעולה מתבצעת בהתאם לתקן הנדרש בצורה שיטתית ומחזורית. צוות החברה מחויב לצבור ידע ולהתעדכן בכל השיטות והתהליכים הקיימים והחדשים ולספק פתרונות יצירתיים, כדי לתת לכל לקוח את המענה האופטימאלי בהתאם לדרישות החוק כדי להפחית את רמת הסיכון הפוטנציאלי לפגיעה בעובדים.
  • שירותיות/איכות שירות – מתן השירות ללקוח ייעשה בהתאם לאמנת השירות של החברה ובתיאום ציפיות עם הלקוח, שייעשה באופן קבוע. משובים הינם האמצעי דרכו עובדי החברה יכולים לצמוח וללמוד כיצד ניתן להגיש את השירות בצורה איכותית יותר, אנו נבצע סקרי שביעות רצון תקופתיים מול הלקוחות.
  • החברה ועובדיה יצרו התחייבויות ויעדים בעבודה מול הלקוחות ויעמדו בסיכומים וביעדים שיצרו. אם נזהה כי אנו לא מצליחים לעמוד ביעדים, ניצור סיכום או התחייבות מחודשת בתיאום עם הגורם הלקוח.
  • יושר (כולל בתוכו את ערכי המשנה: יושר, יושרה, כנות, אמינות ומהימנות) – הוא ערך מרכזי במסגרת פעילות החברה. כל מידע שיימסר ללקוח יהיה אמין ובדוק עם אפשרות לדיון פורה עם הלקוח, על נכונות המידע ובמקרה הצורך אף להודות בטעות. שקיפות מול הלקוח מחויבת על ידי עובדי החברה, במטרה להשיג תוצאות מקצועיות גבוהות
  • סודיות – כל המידע שצוות עובדי החברה ייחשף אליו, במסגרת העבודה הינו מידע סודי. צוות עובדי החברה מתחייב לא להעביר כל מידע לאף גורם ללא אישור הלקוח.
  • עוצמה – בכל מקרה שבו יהיה ניגוד אינטרסים בין דרישות החוק והסטנדרטים המקובלים, לבין דרישות הלקוח, עובדי החברה ייצמדו לדרישות החוק ויפעלו להסביר ולשכנע את הלקוח, כי הדרישות נועדו לשמירה על שלומם ובריאותם של העובדים.
  • עובדי חברת מוזי בוטון בטיחות ואיכות הסביבה ייתנו דוגמה אישית, ישתמשו בציוד מגן אישי, ינהגו לפי הוראות הבטיחות.
  • אחריות – החברה תקיים פעילות יזומה כדי לקדם את הבטיחות והגהות במקום העבודה במטרה להאיר את עיני ההנהלה והעובדים ולצמצם עד למינימום את אפשרויות הפגיעה בעובדים. כל פעולה וכל יוזמה תיעשה בשיתוף פעולה עם מנהלי החברה.

מאמרים נוספים שעשויים לסייע לך:

ממונה בטיחות
הדרכת בטיחות כללית